• ”Informatie
    [/list]

     

     

     

  • IB Netwerk A - Harmelen, Kamerik, Zegveld, Staatsliedenkwartier, Snel en Polanen
    • Dinsdag 11.10.2022 – 13.00-15.30
      Locatie: Kantoor Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
    • Dinsdag 10.01.2023  –  13.00-15.30
      Locatie: Kantoor Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
    • Dinsdag 16.05.2023 – 13.00-15.30
      Locatie: Kantoor Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
    IB Netwerk B - Linschoten, Oudewater, Montfoort
    • Woensdag 12.10.2022 – 09.00-11.30 (Linschoten/Oudewater/Montfoort)
      Locatie: Kantoor Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
    • Woensdag 17.01.2023 – 09.00-11.30 (Linschoten/Oudewater/Montfoort)
      Locatie: Kantoor Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
    • Woensdag 17.05.2023 –  09.00-11.30 (Linschoten/Oudewater/Montfoort)
      Locatie: volgt
    IB Netwerk C - Centrum Woerden, Schilderskwartier, Molenvliet, Bloemen-Bomenbuurt
    • Dinsdag 11.10.2022 09.00-11.30 (Woerden)
      Locatie: Kantoor Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
    • Dinsdag 10.01.2023 –  09.00-11.30
      Locatie: Kantoor Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
    • Dinsdag 16.05.2023 –  09.00-11.30
      Locatie: Kantoor Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
    IB Netwerk D - Stichtse Vecht - Maarssen
    • Dinsdag 11.10.2022 09.00-11.30
      Locatie: Zilvermaan, Bloemstede 225, 3608 TA  Maarssen
    • Dinsdag 10.01.2023  –  13.00-15.30
      Locatie: Wereldkidz Bontenest, Spechtenkamp 232, 3607 KN  Maarssen
    • Dinsdag 16.05.2023 – 09.00-11.30 
      Locatie: Franciscus, Zwanenkamp 1304, 3607 NZ  Maarssen
    IB Netwerk E - Stichtse Vecht - Breukelen, Kockengen, Nigtevecht, Loenen a.d. Vecht, Loenersloot, Vreeland
    •   Dinsdag 11.10.2022 13.00-15.30 (Stichtse Vecht)
      Locatie: Graaf Floris, ’t Rond 22, 3632 BP  Loenen a/d Vecht
    •   Dinsdag 10.01.2023 –  09.00-11.30
      Locatie: Schepershoek, Schepersweg 8a, 3621 JK  Breukelen
    • Dinsdag 16.05.2023 – 13.00-15.30 
      Locatie: volgt
    IB Netwerk F - De Ronde Venen, Abcoude, Vinkeveen
    • Dinsdag 04.10.2022 – 13.00-15.30
      Locatie: Piusschool, Broekzijdselaan 46a, 1391 XL  Abcoude 
    • Dinsdag 17.01.2023  –  13.00-15.30
      Locatie: Julianaschool, Stationsweg 7, 3648 AN  Wilnis 
    • Dinsdag 23.05.2023 – 13.00-15.30 
      Locatie: Pijlstaart, Pijlstaartlaan 7, 3645 GR Vinkeveen
    IB Netwerk G - De Ronde Venen, Mijdrecht, De Hoef, Wilnis
    • Dinsdag 04.10.2022 – 09.00-11.30
      Locatie: Volgt 
    • Dinsdag 17.01.2023  –  09.00-11.30
      Locatie: Volgt
    • Dinsdag 23.05.2023 – 09.00-11.30 
      Locatie: Volgt 
  • Voor alle trainingen geldt: toegankelijk voor alle leerlingen uit het hele samenwerkingsverband behalve de training voor groep 6/7/8 van 4 april – 20 juni, deze training is alleen voor kinderen uit de gemeente Stichtse Vecht. Aanmelden vanaf 3 maanden voor de start van de training, één leerling per school per trainingsblok. Eventueel een tweede naam per mail doorgeven aan de coördinator-trainingen voor de reservelijst: c.vanmaanen@passenderwijs.nl. Zodra de training bijna vol is, wordt dit gecommuniceerd. Tijdens de schoolvakanties – regio Midden zal er geen training plaatsvinden. Aanmelding mogen gestuurd worden naar: loket@passenderwijs.nl. N.B. Aanmelden betekent niet automatisch plaatsing!

    TRAINENDERWIJS

    SOEM training Ken je Kracht
    •  7 september – 23 november 2022  – aanmelden vóór 30 juni 2022 maximaal één leerling per school  
      Woensdagmorgen 08.45-10.15 uur
      Groep 6/7/8
      Locatie:   Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden 
    • 7 september – 23 november 2022  – aanmelden vóór 30 juni 2022 maximaal één leerling per school
      Woensdagmorgen 09.00-10.30 uur
      Groep 6/7/8
      Locatie: Kameleon-Kamelenspoor, Maarssen  
    • 7 september – 23 november 2022  – aanmelden vóór 30 juni 2022 maximaal één leerling per school
      Woensdagmiddag 13.00-14.30 uur
      Groep 6/7/8
      Locatie: Kockenest, Kockengen 
    •  18 januari – 29 maart 2023 – aanmelden vanaf 12 oktober en vóór 1 december 2022  maximaal één leerling per school
      Woensdagmorgen 8.45-10.15 uur
      Groep 6/7/8
      Locatie: Kockenest, Kockengen 
    • 18 januari – 29 maart 2023 – aanmelden vanaf 12 oktober en vóór 1 december 2022  maximaal één leerling per school
      Woensdagmiddag 13.00-14.30 uur
      Groep 6/7/8
      Locatie: Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden 
    • 18 januari – 29 maart 2023 – aanmelden vanaf 12 oktober en vóór 1 december 2022  maximaal één leerling per school
      Woensdagmiddag 13.00-14.30 uur
      Groep 6/7/8
      Locatie: Kameleon-Kamelenspoor, Maarssen

    • 5 april – 21 juni 2023 – aanmelden vanaf 9 januari en vóór 1 maart 2023  maximaal één leerling per school
      Woensdagmorgen 08.45-10.15 uur
      Groep 6/7/8
      Locatie: Passenderwijs, Houttuinlaan 16, 3447 GM Woerden
       

  • 5 april – 21 juni 2023 – aanmelden vanaf 9 januari en vóór 1 maart 2023  maximaal één leerling per school
    Woensdagmiddag 13.00-14.30 uur
    Groep 6/7/8
    Locatie: Kockenest, Kockengen
  • [/list]

  • 4 april – 20 juni 2023 – aanmelden vanaf 9 januari en vóór 1 maart 2023  maximaal één leerling per school – Alleen voor kinderen uit de gemeente Stichtse Vecht
    Dinsdagmiddag 12.30-14.30 uur
    Groep 6/7/8
    Locatie: Kameleon-Kamelenspoor, Maarssen (o.v.b.)
     
  • [/list]

     

     

    LEZENDERWIJS

    Lezenderwijs blok 1
    • 02.09.2021 – 29.10.2021
      Evaluaties/intake: zie schema ONDERSTEUNING – LEZENDERWIJS
      Uiterlijk aan te melden vóór:  18 juni 2021
    Lezenderwijs blok 2
    • 11.11.2021 – 14.01.2022
      Evaluaties/intake: zie schema ONDERSTEUNING – LEZENDERWIJS
      Uiterlijk aan te melden vóór: 15 oktober 2021 
    Lezenderwijs blok 3
    • 27.01.2022 – 25.03.2022
      Evaluaties/intake: zie schema ONDERSTEUNING – LEZENDERWIJS
      Uiterlijk aan te melden vóór: 10 december 2021 
    Lezenderwijs blok 4
    • 07.04.2022-21.06.2021
      Evaluaties/intake: zie schema ONDERSTEUNING – LEZENDERWIJS
      Uiterlijk aan te melden vóór: 11 maart 2022 
    Lezenderwijs blok 1: informatie voor schooljaar 2022-2023
    • Lezenderwijs blok 1: 2022-2023
      Uiterlijk aan te melden vóór: 10 juni 2022
  • Dag : donderdag
    Tijdstip : 09.00 – 11.00 uur
    Locatie : Rembrandtlaan 50 te Woerden, 1e etage “multiruimte”(gebouw SBO De Keerkring)

    Vergaderplanning schooljaar 2021-2022 (in principe 1x in de 2 weken)

    • 16 september 2021
    • 30 september 2021
    • 04 november 2021
    • 18 november 2021
    • 02 december 2021
    • 16 december 2021
    • 20 januari 2022
    • 27 januari 2022
    • 03 februari 2022
    • 24 februari 2022
    • 17 maart 2022
    • 31 maart 2022
    • 07 april 2022
    • 19 mei 2022
    • 02 juni 2022
    • 16 juni 2022
    • 30 juni 2022