• Deze informatie volgt z.s.m.m

    •  

     

     

  • IB Netwerk A - Harmelen, Kamerik, Zegveld, Staatsliedenkwartier, Snel en Polanen
    • Dinsdag 27.10.2020 – 13.00-15.00 (Woerden)
      Locatie: via ‘teams’
    • Dinsdag 12.01.2021  –  09.00-11.30 (Woerden)
      Locatie: Passenderwijs, 1e etage, Rembrandtlaan 50, 3443 EJ Woerden
    • April 2021 –  Themabijeenkomst Opbrengstgericht werken met jonge kinderen (Regio Woerden/Linschoten/Oudewater/Montfoort)
      Tijd en locatie volgen
    IB Netwerk B - Linschoten, Oudewater, Montfoort
    • Woensdag 14.10.2020  – 13.00-15.00 (Linschoten/Oudewater/Montfoort)
      Locatie: via ‘teams’
    • Woensdag 20.01.2021 – 09.00-11.30 (Linschoten/Oudewater/Montfoort)
      Locatie: Passenderwijs, 1e etage, Rembrandtlaan 50, 3443 EJ Woerden
    • April 2021 –  Themabijeenkomst Opbrengstgericht werken met jonge kinderen (Regio Woerden/Linschoten/Oudewater/Montfoort)
      Tijd en locatie volgen
    IB Netwerk C - Centrum Woerden, Schilderskwartier, Molenvliet, Bloemen-Bomenbuurt
    • Dinsdag 27.10.2020 09.00-11.00 (Woerden)
      Locatie: via ‘teams’
    • Dinsdag 12.01.2021 –  13.00-15.30 (Woerden)
      Locatie: Passenderwijs, 1e etage, Rembrandtlaan 50, 3443 EJ Woerden
    • April 2021 –  Themabijeenkomst Opbrengstgericht werken met jonge kinderen (Regio Woerden/Linschoten/Oudewater/Montfoort)
      Tijd en locatie volgen
    IB Netwerk D - Stichtse Vecht - Maarssen
    • Donderdag 29.10.2020 09.00-11.00 (Maarssen)
      Locatie: via ‘teams’
    • Dinsdag 02.02.2021  –  09.00-11.30 (Maarssen)
      Locatie: volgt
    • April 2021 – Themabijeenkomst Opbrengstgericht werken met jonge kinderen (Regio Stichtse Vecht en De Ronde Venen)
      Tijd en locatie volgen
    IB Netwerk E - Stichtse Vecht - Breukelen, Kockengen, Nigtevecht, Loenen a.d. Vecht, Loenersloot, Vreeland
    •   Dinsdag 27.10.2020 09.00-11.00 (Stichtse Vecht zonder Maarssen)
      Locatie: via ‘teams’
    •   Dinsdag 12.01.2021 –  09.00-11.30 (Stichtse Vecht zonder Maarssen)
      Locatie: volgt
    • April 2021 – Themabijeenkomst Opbrengstgericht werken met jonge kinderen (Regio Stichtse Vecht en De Ronde Venen)
      Tijd en locatie volgen
    IB Netwerk F - De Ronde Venen, Abcoude, Vinkeveen
    • Donderdag 29.10.2020 – 13.00-15.00 (DRV-Abcoude-V’veen-B’brugge)
      Locatie: via ‘teams’
    • Dinsdag 19.01.2021  –  13.00-15.30 (DRV-Abcoude-V’veen-B’brugge)
      Locatie: volgt
    • April 2021 – Themabijeenkomst Opbrengstgericht werken met jonge kinderen (Regio Stichtse Vecht en De Ronde Venen)
      Tijd en locatie volgen
    IB Netwerk G - De Ronde Venen, Mijdrecht, De Hoef, Wilnis
    • Dinsdag 13.10.2020 –  09.00-11.00 (DRV/Mijdrecht/De Hoef/Wilnis)
      Locatie: via ‘teams’
    • Dinsdag 19.01.2021  –  09.00-11.30 (DRV/Mijdrecht/De Hoef/Wilnis)
      Locatie: volgt 
    • April 2021 – Themabijeenkomst Opbrengstgericht werken met jonge kinderen (Regio Stichtse Vecht en De Ronde Venen)
      Tijd en locatie volgen 
  • Voor alle trainingen geldt: toegankelijk voor alle leerlingen uit het hele samenwerkingsverband behalve de training voor groep 6/7/8 van 22 september – 8 december, deze training is alleen voor kinderen uit de gemeente Stichtse Vecht. Aanmelden vanaf 3 maanden voor de start van de training, één leerling per school per trainingsblok. Eventueel een tweede naam per mail doorgeven aan de coördinator-trainingen voor de reservelijst: c.vanmaanen@passenderwijs.nl. Zodra de training bijna vol is, wordt dit gecommuniceerd. Tijdens de schoolvakanties – regio Midden zal er geen training plaatsvinden. Kosten voor de school per leerling: €150 (wordt verrekend met de jaarlijks te ontvangen ondersteuningsmiddelen vanuit Passenderwijs). Aanmelding mogen gestuurd worden naar: loket@passenderwijs.nl. N.B. Aanmelden betekent niet automatisch plaatsing!

    TRAINENDERWIJS

    SOEM training Ken je Kracht
    •  22 september – 8 december 2020  – aanmelden vóór 10 juli 2020 maximaal één leerling per school – Alleen voor kinderen uit de gemeente Stichtse Vecht 
      Dinsdagmorgen 09.00-10.30 uur
      Groep 6/7/8
      Locatie:   Maarssen 
    •  23 september – 2 december 2020 – aanmelden beperkt mogelijk (deze training zou oorspronkelijk in april 2020 plaatsvinden) maximaal één leerling per school
      Woensdagmiddag 13.15-14.45 uur
      Groep 5 & 6
      Locatie: Breukelen  
    •  23 september – 2 december 2020 –  aanmelden vóór 10 juli 2020 maximaal één leerling per school
      Woensdagmorgen 08.45-10.15 uur
      Groep 7 & 8
      Locatie: Passenderwijs, 1e etage SBO De Keerkring, Rembrandtlaan 50, 3443 EJ Woerden
    •  13 januari – 24 maart 2021 – aanmelden vanaf 13 oktober en vóór 1 december 2020  maximaal één leerling per school
      Woensdagmorgen 8.45-10.15 uur
      Groep 5 & 6
      Locatie: Passenderwijs, 1e etage SBO De Keerkring, Rembrandtlaan 50, 3443 EJ Woerden 
    •  13 januari – 24 maart 2021 – aanmelden vanaf 13 oktober en vóór 1 december 2020 maximaal één leerling per school
      Woensdagmiddag 13.15-14.45 uur
      Groep 7 & 8
      Locatie: Stichtse Vecht, waarschijnlijk Breukelen  
    • 7 april – 23 juni 2021 – aanmelden vanaf 7 januari en vóór 19 februari 2021 maximaal één leerling per school
      Woensdagmiddag 13.15-14.45 uur
      Groep 5 & 6
      Locatie: SBO De Kristal, Pauwenkamp 347, 3607 TC Maarssen
    • 7 april – 23 juni 2021 – aanmelden vanaf 7 januari en vóór 19 februari maximaal één leerling per school
      Woensdagmorgen 08.45-10.15 uur
      Groep 7 & 8
      Locatie: Passenderwijs, 1e etage SBO De Keerkring, Rembrandtlaan 50, 3443 EJ Woerden
       

     

     

    LEZENDERWIJS

    Lezenderwijs blok 1
    • 01.09.2020 – 30.10.2020
      Evaluaties/intake: zie schema ONDERSTEUNING – LEZENDERWIJS
      Uiterlijk aan te melden vóór: n.v.t. Blok 4 2019-2020 loopt door in blok 1 2020-2021
    Lezenderwijs blok 2
    • 12.11.2020 – 15.01.2021
      Evaluaties/intake: zie schema ONDERSTEUNING – LEZENDERWIJS
      Uiterlijk aan te melden vóór: 25 september 2020 
    Lezenderwijs blok 3
    • 28.01.2021 – 26.03.2021
      Evaluaties/intake: zie schema ONDERSTEUNING – LEZENDERWIJS
      Uiterlijk aan te melden vóór: 4 december 2020 
    Lezenderwijs blok 4
    • 12.04.2021-18.06.2021
      Evaluaties/intake: zie schema ONDERSTEUNING – LEZENDERWIJS
      Uiterlijk aan te melden vóór: 12 maart 2021 
    Lezenderwijs blok 1: informatie voor schooljaar 2020-2021
    • Lezenderwijs blok 1: 2021-2022
      Uiterlijk aan te melden vóór: 14 juni 2021
  • Dag : donderdag
    Tijdstip : 09.00 – 11.00 uur
    Locatie : Rembrandtlaan 50 te Woerden, 1e etage “multiruimte”(gebouw SBO De Keerkring)

    Vergaderplanning schooljaar 2019-2020 (in principe 1x in de 2 weken)

    • 25 juni 2020
    • 2 juli 2020

    Vergaderplanning schooljaar 2020-2021 (in principe 1x in de 2 weken)

    • 10 september 2020
    • 24 september 2020
    • 08 oktober 2020
    • 15 oktober 2020
    • 05 november 2020
    • 19 november 2020
    • 03 december 2020
    • 10 december 2020
    • 14 januari 2021
    • 28 januari 2021
    • 11 februari 2021
    • 11 maart 2021
    • 25 maart 2021
    • 08 april 2021
    • 15 april 2021
    • 20 mei 2021
    • 03 juni 2021
    • 17 juni 2021
    • 01 juli 2021
    • 08 juli 2021